Očajna igra: BiH gubi na poluvremenu protiv Luksemburga

BiH i Luksemburg večeras od 20,45 sati u Zenici igraju meč četvrtog kola grupe J kvalifikacija za EURO.

Šehić, Barišić, Saničanin, Kolašinac, Dedić, Tahirović, Cimirot, Pjanić, Kodro, Stevanović i Džeko.

Moris, Mahmutović, Chanot, Olesen, Bohnert, Barreiro, Martins, Jans, Sinani, Curci i Borges Sanches.

Duel u Zenici sudit će Gal Leibovitz.

Meč direktno prenosi BHT1.

Utakmica u Zenici je počela!

3. minuta: Dedić je bio u dobrom prodoru, ali oprezni su bili u gostujućoj odbrani.

4. minuta: BiH – Luksemburg 0:1. Borges Sanches je pogodio nakon greške u našoj defanzivi.

11. minuta: Prvi korner za Luksemburg, ali bez opasnosti po naš gol.

13. minuta: Prvi korner za BiH. Pjanić je ubacio, a šut Kodre odlazi pored gola.

18. minuta: Velika šansa za BiH. Dedić je centrirao, Stevanović prebacio na drugu stranu, ali je Kodro pogodio stativu.

20. minuta: Golman Luksemburga brani udarac Džeke.

25. minuta: Drugi korner za BiH. Pjanić je centrirao, ali golman Moris hvata loptu bez problema.

27. minuta: Cimirot je ubacio sa lijeve strane, ali ponovo je siguran Moris.

28. minuta: Šehić je u posljednji trenutak interevenisao ispred Bohnerta.

37. minuta: Naši reprezentativci prilično bezidejno izgledaju u ovim trenucima.

41. minuta: Slobodan udarac za goste, ali bez opasnosti po naš gol.

Kraj poluvremena u Zenici: BiH – Luksemburg 0:1